Simone Kaulitz & Gordon Trümper se vzali!

3. srpna 2009 v 20:46 | ManneQuin.Lussi |  Tokio Hotel

Göhren - Slunečník a bodyguard, který hlídal, když nevěsta Simone Kaulitz, matka Billa a Toma a nevlastní otec Gordon Trümper vystoupili z auta na promenádu Göhrener, malá skupina diváků musela být překvapena.

Malířka Simone Kaulitz si pak v sobotu ve 14:30 ve svatebním stanu hotelu Hanseatic Göhren vzala učitele hudby a sponzora svých dětí, Gordona Trümpera (hnědý klobouk). Plážové svatby v Görenu jsou exkluzivní a musí být pouze tam. V hotelu Hanseatic Göhren a s jantarový sálem okolo 260 míst pokračovala večer 18:30 hudební párty. Dvě červená Ferrari bratrů Toma a Billa měla stát v garáži. Oni samotní nebyli vidět, přesto jejich hudba byla slyšet pozdě do noci.

Plážová svatba podle zákonů vyžaduje stabilní střechu. Navzdory svatbě, která byla v prostředí turistů a hostů, ochranka byla rázná a neustoupila ani pohostinství. Dokonce i hostinská byla poprosena, aby zavřela okna, protože se báli. Potom se mohli ubytovat v zámeckém hotelu místo tak otevřené svatby na pláži, odpověděla s kuráží.

Zda se na svatbě objevil Karl Lagerfeld, se kterým managemant Tokio Hotel dělá na nové obchodní značce Schiesser, není známo.

 


Anketa

Podle blogového zákoníku musíš .....

KLIKNOUT!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama